AVANTAJLARINIZ

*Öğrencilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sınıflarımızı 14 kişilik ve "U" sisteminde düzenledik. Yaz dönemi öğrencilerimizin, sıcaktan bunalmadan ders yapabilmeleri için sınıflarımız klimalıdır.

*İlköğretim öğrencilerimizin ulaşımlarını kolaylaştırmak için ÜCRETSİZ SERVİS hizmetimiz bulunmaktadır. Servis şoförlerimizi seçerken, referansı iyi olan, öğrencilerimize örnek olabilecek kişiler olmalarına özellikle dikkat edilmektedir.

*Ev hanımlarımızı da unutmadık! Kendisine zaman ayırmak, yeni bir şeyler öğrenmenin keyfini tatmak, çocuklarıyla İngilizce konuşabilmek, yurt dışında alışverişlerini rahatlıkla yapabilmek ve iyi derecede İngilizce konuşmak isteyen hanımlarımızı da bekliyoruz. Özellikle hafta içi öğleden sonra, zamanlarını yararlı bir şekilde geçirmek, merkezimize gelen diğer bayan kursiyer gruplarıyla tanışmak ve çevre edinmek isteyen bayan öğrencilerimiz için ideal!

Gelin kurumumuzda İngilizce öğrenin! Ne kadar zevkli olduğunu siz de dostlarınıza anlatın. Hem de size özel İNDİRİMLERLE!

Adadil'in size sundukları

Kaliteli Öğretim Kadrosu

Görsel-İşitsel metodlarla, öğrenci merkezli eğitim

ÜCRETSİZ telafi kursları

Kurs bitiminde SERTİFİKA

Her kursiyere Gelişim Takip Formu

Üniversite öğrencilerine %30 indirim, taksit ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı

Sınırsız kütüphane olanakları ve klimalı sınıflar

İlk okul ve ortaokul öğrencilerine ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ